sobota, 21 stycznia 2012

"Paper Mint. Magazyn o książkach" z Mellerami

W księgarniach (Matrasie i Empiku) jest już nowy "Paper Mint.  Magazyn o książkach". Na okładce moja ulubiona para Anna Dziewit i Marcin Meller. Zawsze bardzo lubię ich słuchać i oglądać, chociaż zwykle pojawiają się w mediach oddzielnie. Jak zapewne wiecie, ładniejsza połowa tego duetu opowiada w radiu i telewizji o książkach, a druga połówka jest redaktorem naczelnym Playboya i prowadzi z powodzeniem „Śniadanie mistrzów”. Joannie Laprus-Mikulskiej opowiadają o swoich ulubionych książkach, pisarzach, nietypowych miejscach gdzie trzymają wyjątkowe wydawnictwa oraz jak to jest "pracować w literach." Miło jest przeczytać wywiad nie będący spowiedzią z życia prywatnego.

W środku wiele ciekawych tekstów nie skonsumowanych jeszcze przeze mnie, ale na pewno mi nie umkną. Jedyną ich wadą są  mało informacyjne lidi. Wiem, że to gazeta lifestylowa, a nie dziennik, jednak dobrze byłoby, aby redakcja zwróciło na to uwagę. Chciałabym wiedzieć o czym jest tekst zanim się do niego zabiorę. 
1 komentarz:

  1. Wygląda bardzo ciekawie. Przyznaje ze wstydem, że nie słyszałam wcześniej o Paper Mint. W dodatku magazyn ukazuje się od czerwca. Widzę, że mam dużo do nadrobienia.

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.